KONST / Litografier / Färglitografi 12837096
nr 1283 7096
Friedensreich Hundertwasser
(1928-2000), Österrike
Färglitografi, "Dietz Offizia", Inter Art Press. Signerad i tryckplåt, numrerad 858/3000. Bladets mått: 49x67 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:04:21
3.200 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
5.000 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
6
6.000 kr
5.600 kr
6
5.800 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
6
6.000 kr (Budbetjänt)
21 okt
Friedensreich Hundertwasser
Läs mer om Friedensreich Hundertwasser